Hlavní obsah
Foto: Jana Kolovratníková

Pozvání na mikulášskou nadílku pro zvířátka z útulku

Přátelé a milovníci zvířat, přijměte pozvání na na mikulášskou nadílku pro zvířátka z útulku v Lučanech nad Nisou u Jablonce nad Nisou, která se uskuteční v sobotu 4. prosince od 14 do 16 hodin.

Foto: Jana Kolovratníková
Pozvání na mikulášskou nadílku pro zvířátka z útulku

Na malé i velké návštěvníky bude čekat Mikuláš s družinou, voňavé občerstvení a tradičně možnost projížděk v kočáře s koňmi.  Od 16. hodiny bude  mikulášská zábava s živou hudbou, tancem a jídlem pokračovat v nedaleké restauraci u Šárky (kam zájemce doveze kočár).

Útulková zvířátka se budou těšit na vánoční nadílku. Můžete pro ně přinést:

Konzervy, masové kapsičky a misky (pro dospělé psy, kočky i pro mláďata), granule (prosíme jen kvalitnější granule, nejlevnější supermarketové krmivo zvířátkům způsobuje průjem nebo jim vůbec nechutná), vitamíny, kloubní výživu, kosti a kostičky, piškoty, žvýkací tyčinky a sušené uši, hračky, pelíšky, škrabadla, kšíry pro pejsky (možno i použité, pro větší a "tahací" pejsky, aby se na procházkách neškrtili za obojek), oříšky pro veverku, krmivo pro fretky a králíčky.

Konzervami a granulkami můžete přilepšit také plachým kočkám žijícím na ulici, které pomáháme krmit (a pro které je teď na zimu dostatek jídla životně důležitý).

Přijďte strávit příjemné sváteční odpoledne mezi útulková zvířátka a jejich příznivce. Těšíme se na vás.

Kontakty:

Liga na ochranu zvířat ČR, Útulek Dášenka
Lučany 627
Jablonec nad Nisou
468 71

Tel: 483 300 208
Mobil: 606 472 619

E-mail: lozutulekdasenka@seznam.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků