Hlavní obsah
Silvestrovský běh v Dobrušce. Foto: Tri club Dobruška (archiv)

Pochod, běh, vyjížďka na kole aneb Dobruška na přelomu roků v pohybu

Silvestrovský pochod, Silvestrovský běh a Novoroční vyjížďka, to je sportovně relaxační nabídka nadcházejících dnů pro vyznavače pohybu a aktivního odpočinku z Dobrušky i okolí.

Silvestrovský běh v Dobrušce. Foto: Tri club Dobruška (archiv)
Pochod, běh, vyjížďka na kole aneb Dobruška na přelomu roků v pohybu

Všechny tři akce mají ve městě pod Orlickými horami dlouholetou tradici – vždyť například Silvestrovský pochod se letos uskuteční již po jedenačtyřicáté. První nedočkavci mohou vyrazit na pěší túru pořádanou Klubem českých turistů vyrazit od dobrušské sokolovny už za ranního kuropění.

Start bude probíhat průběžně, a to od 7 do 11 hodin. Účastníci pochodu dostanou podle svých možností na vybranou trasy různé délky, a to 7, 17, 26 a 37 km.

Ti, co před chůzí dávají přednost běhu, jsou naopak srdečně zváni na Silvestrovský běh, pořádaný agilním Tri clubem Dobruška. Sraz účastníků je v 10 hodin dopoledne u prodejny Kola Maršálek v Kostelní ulici.

A aby amatérští sportovci, ale i milovníci aktivního odpočinku, nebo třeba ti, kteří se potřebují zbavit vánočních tukových zásob na svém těle, nežehrali na nedostatek pohybu, mají další příležitost hned na Nový rok.

Další akci připravil opět Tri club. Aktéři Novoroční vyjížďky na kole vyrazí ve 13 hodin ze stejného místa jako běžci na Silvestra. Vzhledem k tomu, že se nejedná o závody, patří pozvánka všem, co ani v zimě nepověsili kola na hřebík.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků