Hlavní obsah
Pavel Callta Foto: Petr Mráček

Pavel Callta vydal své debutové album a natočil nový klip

Pavel Callta nedávno zveřejnil video k písni Terapeut. Jde o první klip k jeho debutovému albu Momenty. Během jediné noci nasbíral 20 000 views.

Pavel Callta Foto: Petr Mráček
Pavel Callta vydal své debutové album a natočil nový klip

Mladý písničkář si v klipu zahrál dvojroli, „pidiúlohu” si střihnul herec Zdeněk Piškula. Jako dosud pokaždé si Pavel Callta napsal scénář sám.

„Jakmile jsem věděl, že natočíme videoklip na tuto skladbu, měl jsem v hlavě dvě varianty scénáře. Jedna byla klasická, že za mnou do ordinace budou chodit lidi a já jim budu pomáhat. Druhá varianta byla taková, že dvojrolí znázorním, jak by to mělo fungovat a občas i funguje, když máte pocit, že jde svět proti vám. Zkrátka je to recept na to, jak být v pohodě - být sám sobě terapeutem a mít se rád. Pro mně samotného je občas těžké z toho receptu uvařit kvalitní specialitu. Ale když na sobě člověk maká a přemýšlí co zlepšit, výsledky se dříve nebo později dostaví,” uvedl Callta.

Materiál na debutové album Momenty vznikalo tři roky, takže nemůže neobsahovat hity, které za tu dobu vznikly, ať už je to třeba Zrzka, Mami či Naštěstí. Zachycuje ovšem daleko víc důležitých momentů, které utkví člověku v paměti nebo dokonce ovlivní jeho život. Album vyšlo začátkem června a setkalo se s kladným ohlasem jak u veřejnosti, tak i kritiky.

O uplynulém víkendu byl Pavel Callta třeba hostem na 49. ročníku folk a country festivalu Porta, jenž se konal v Řevnicích. V jednání je Pavlova účast v příštím roce na zahraničních pódiích a festivalech.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků