Hlavní obsah
Přijďte si zatančit na Ostrostřelecký ples. Foto: Jana Elbelová

Ostrostřelci zvou na svůj ples, v programu nebude chybět střelecká soutěž

Rádi byste si zatančili a pobavili se na úrovni? Už vás nebaví se koukat na slečny v džínách, které tancují s pivem v ruce? Pak přijďte 9. března na Ostrostřelecký ples do Kulturního domu v Jirkově.

Přijďte si zatančit na Ostrostřelecký ples. Foto: Jana Elbelová
Ostrostřelci zvou na svůj ples, v programu nebude chybět střelecká soutěž

Dýchne na vás duch doby dávno minulé, přesto pro mnohé přitažlivé. Ples bude zahájen slavnostním nástupem sboru Chomutovských ostrostřelců. Ku zdaru plesu vystřelí muži v rakousko-uherských uniformách z pušek přímo na sále.

Tím odstartuje všeobecná zábava, kterou již tradičně zajistí chomutovská skupina Úlet. I přes tento název se však nemusíte obávat nějaké ulítlé muziky. Dostane se na valčík, polku, blues, cha-chu či jive. K dobrému plesu neodmyslitelně patří i tombola.

A k ostrostřeleckému plesu patří také soutěž o nejlepšího střelce plesu, která je určena všem zájemcům z řad hostů plesu. Vstupenky na ples můžete zakoupit v předprodeji v infocentru Jirkov nebo je možné jejich převzetí domluvit individuálně po telefonické domluvě (604 948 748).

Cena vstupenky je 240 Kč na hlavní sál a 220 Kč na balkón. Vstup na plesu bude umožněn pouze osobám ve společenském oděvu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků