Hlavní obsah
Queens Style Zone Foto: HipHopDance.cz / Yogurt

Ostrava bude hostit akci, jež potěší příznivce pouličního tance

Příznivci pouličního tance mohou jásat. Ostrava bude opět hostit legendární street dance battle Queens Style Zone, a to již tuto sobotu 14. září. Akce, kterou by si neměl nechat ujít žádný fanoušek hip hopu, house dance nebo dancehallu, se blíží, na co se tedy můžete těšit?

Queens Style Zone Foto: HipHopDance.cz / Yogurt
Ostrava bude hostit akci, jež potěší příznivce pouličního tance

Menu letošního Queens Style Zone je opravdu lákavé, účast totiž přislíbili nejen tanečníci z různých koutů Česka a Slovenska, do Ostravy se také chystá poměrně početné zastoupení polských tanečníků.

Battlovat se bude v kategoriích hip hop / house dance 2x2, dancehall 1x1, hype 1x1 a krump 1x1. Na své si tedy přijdou příznivci klasického hip hopu z 90. let, milovníci krásných tanečnic vlnících se do jamajských rytmů, ale také fanoušci energického a velmi zajímavého tanečního stylu krump.

Hlavními hosty budou tři úspěšné tanečnice, které budou posuzovat výkony jednotlivých tanečníků. Na Queens Style Zone totiž dorazí Ewa (Co Jest?! Crew, Polsko), Regina (The Zoo Clan, Rusko) a Alina (High Edition, ČR). O hudební a mluvený doprovod se pak postarají Dj Vladu (Roots Company) a Dj Lowa (Out Of Control, rádio Helax).

Akce proběhne 14. září 2013 v ostravském klubu Marley na výstavišti Černá louka od 16:00 hod. Určitě si udělejte čas a přijďte mrknout na jedinečné taneční výkony, prvotřídní zábava je zaručena. A zapojit se můžete také, i když si třeba netroufáte tancovat v battlu, akce totiž od 22:00 hod. pokračuje tradiční after party.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků