Ondřej Müller vyhrál turnaj o Pohár města Mostu ve stolním hokeji

Novinky, Martin Kučera

Po téměř třech letech se dočkal svého druhého vítězství ve šprtcovém turnaji Českého poháru střední či vyšší kategorie Ondřej Müller (BHC StarColor Most).

Pohár města Mostu – billiard-hockey šprtec

Poprvé se radoval v lednu 2013 ve středočeských Luštěnicích. Tentokrát oslavil turnajový triumf v domácím prostředí při Poháru města Mostu. Druhé místo si do Brna odvezl Martin Kučera a třetí příčku vybojoval Petr Henych hájící barvy Sokola Stochov-Pečky.

Trofej pro vítězku kategorie žen získala Valentina Grimmová (Real Draci 18. ZŠ Most). Mezi staršími žáky byl nejúspěšnější Jakub Schlosser (BHC 4. ZŠ Most) a jako nejlepší mladší žák byl vyhlášen David Kučera (BHC 15. ZŠ Most).

Turnaj proběhl v neděli 22. listopadu za finanční podpory města Mostu a pořadatelskému Billiard-hockey clubu Most při organizaci pomáhalo mosteckého Středisko volného času, v jehož prostorách byl turnaj odehrán.

V janovské základní škole byl dva dny po mosteckém turnaji jednotlivců místním kolem zahájen sedmnáctý ročník Ligy škol. Domácího prostředí dokonale využily oba týmy ZŠ Janov a postoupily do oblastního kola. Mostecké místní kolo proběhne v prosinci na 4. ZŠ Most.

BILLIARD-HOCKEY ŠPRTEC - VÝSLEDKY:

Pohár města Motu – Český pohár 2016, kat. ČP12: 1. Ondřej Müller (BHC StarColor Most), 2. Martin Kučera (SHL SDS Exmost Brno), 3. Petr Henych (Sokol Stochov-Pečky), 4. Lukáš Fedič (Most), 5. Dalibor Frýba (BHC StarColor Most), 6. Patrik Purket (Sokol Stochov-Pečky), 7. Michal Justra (BHC StarColor Most), 8. Lukáš Mařík (Sokol Stochov-Pečky), 9. Matěj Šanoba (BHC StarColor), 10. Ondřej Frýba (BHC StarColor Most „B“) atd.

CorroTech Liga škol – billiard-hockey šprtec: 1. ZŠ Janov „B“, 2. ZŠ Janov „A“, 3. ZŠ Meziboří, 4. SSZŠ Litvínov „A“, 5. SSZŠ Litvínov „B“