Hlavní obsah
Karel Gott v Příbrami Foto: Jitka Doubravová

Nymburský koncert Karla Gotta se blíží

Minulý pátek 9. října vyprodal Karel Gott příbramskou sportovní halu, kde se běžně hraje volejbal. Už za necelé tři týdny, 1. listopadu, rozproudí centrální halu ve městě Nymburk, kde pro změnu působí basketbalisté. Z celkové kapacity 2300 vstupenek jich zbývá už jen necelých 400.

Karel Gott v Příbrami Foto: Jitka Doubravová
Nymburský koncert Karla Gotta se blíží

Vstupenky na jedinečnou kulturní akci v našem městě se prodávají od poloviny měsíce září. Za tu dobu se stihlo rozprodat už přes 1900 vstupenek, a k dispozici jich je už jen zhruba 400 kusů, z levnější cenové kategorie.

Spolu s českým mistrem vystoupí ve sportovní hale ještě Jitka Zelenková, interpretka sedmnácti sólových alb, několik zlatých desek, která potěšila diváky na desítkách vystoupení jak v Česku, tak i v zahraničí.

Těšit se můžete i na Dashu, českou zpěvačku a muzikálovou herečku. Velkým překvapením večera je, kdo celou akci bude moderovat. Nebude to nikdo jiný, než nejznámější český moderátor, Leoš Mareš. 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků