Hlavní obsah
Čokoládová tretra Ostrava. 25.6.2013 Foto: Josef Zajíc

Na ostravské Čokoládové tretře bylo i v dešti plno dětí

Pošmourné a deštivé počasí provázelo atletické závody Čokoládové tretry pro rodiče, děti a mládež v úterý 25. června na Městském stadionu v Ostravě. Přesto se v devatenácti kategoriích sešlo asi 256 nadšenců, kteří si přišli zasportovat na čerstvě obnoveném běžeckém povrchu.

Čokoládová tretra Ostrava. 25.6.2013 Foto: Josef Zajíc
Na ostravské Čokoládové tretře bylo i v dešti plno dětí

Ostravské závody Čokoládové tretry byly v úterý 25. června již osmým atletickým podnikem. Předcházely je semifinálové závody v Opavě, Třinci, Frýdku-Místku, Bohumíně, Havířově, Olomouci a Prostějově.

Ve všech těchto osmi městech soutěžilo celkem 1326 nadšenců v devatenácti kategoriích včetně rodičů s dětmi. Ti nejmenší se vezli v kočárcích.

Pořadatelé z atletického klubu SSK Vítkovice připravili závody v běžeckých disciplínách na 60 m, 100 m, 200 m, 300 m, 600 m, 800 m a 1000 m. Nejlepší závodníci ze všech osmi měst se zúčastní finálového závodu před diváky Zlaté tretry, která se bude konat 27. června. Mladí atleti tak budou moci poznat atmosféru zcela vyprodaného, nově zrekonstruovaného Městského stadionu v Ostravě.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků