Hlavní obsah
Foto: Archiv Tonya Graves

Na Azurovém dni vystoupí Tonya Graves s kapelou, tanečník Honza Onder a kouzelník Jirka Hadaš

Odpoledne plné zábavy a sportovních aktivit uprostřed babího léta. To nabídne Azurový den ve Zlíně, který se uskuteční v sobotu 29. září ve Zlíně v parku u II. segmentu na Jižních Svazích. V atraktivním programu si najdou zábavu malí i velcí návštěvníci.

Foto: Archiv Tonya Graves
Na Azurovém dni vystoupí Tonya Graves s kapelou, tanečník Honza Onder a kouzelník Jirka Hadaš

V průběhu odpoledne čeká na menší děti v parku například Tančení s Honzou Onderem nebo kreativní dílničky. Připraveny budou i netradiční sportovní aktivity jako bungee trampolíny, koloběžky, disc golf či segway.

Návštěvníci si budou moci vyzkoušet i lanové centrum Vertikon nebo zahrát volejbal či fotbal. Pro příznivce moderních technologií bude k dispozici virtuální realita včetně automobilových simulátorů. Od 17 hodin se mohou malý návštěvníci těšit na kouzelnické vystoupení kouzelníka Jirky Hadaše. 

Hlavní hvězdou zábavného odpoledne pak bude Tonya Graves s kapelou, která se po šestnácti letech působení v kapele Monkey Business vydala na sólovou dráhu a nejen milovníci hudby si budou moci vychutnat její nezaměnitelný hlas právě ve Zlíně. Její koncert je naplánován na 18. hodinu a předskokanem jí bude operní pěvec Mario Taravella.

Azurový den pak stylově zakončí filmová tečka v podobě projekce filmu Chata na prodej. Česká filmová komedie režiséra Tomáše Pavlíčka se bude promítat ve 20 hodin.

Zábavný program pro celou rodinu startuje od 14:00 hodin a vstup je zdarma.

Další informace na www.azurovyden.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků