Hlavní obsah
Přehlídka Jitky Klett Foto: archív autora

Módní návrhářka Jitka Klett uspořádala malou přehlídku

Jitka Klett Fashion Design působí na módní scéně již 24 let. Módní salóny pod touto značnou najdete v Praze a Košicích, Jitka Klett se ovšem již velmi dobře „usadila“ i na celosvětové módní scéně s dominantnější koncentrací na Blízký východ.

Přehlídka Jitky Klett Foto: archív autora
Módní návrhářka Jitka Klett uspořádala malou přehlídku

Její modely lze zhlédnout na vlastních autorských módních show, stejně jako na Fashion Week po celém světě. Pod značkou Jitka Klett v současnosti najdete autorskou kolekci kabelek, bot, plavek, šperků, a dokonce i vlastní parfém. Charakteristickým rysem Jitky Klett je přenášení umění do módy, přičemž klade důraz na atributy, jakými jsou ženskost a elegance.

25. září se v Praze konala módní přehlídka v rámci otevření nové prodejny v centru Prahy. Dorazila řada hostů - Štěpánka Duchková, Bára Mottlová, Ivana Jirešová, Eva Decastelo, Zdeňka Žádníková...

Hosté galavečera si prohlédli nejen modely z dílny sympatické návrhářky, ale zároveň také unikátní výstavu fotografií, jejichž autorem se stal významný český fotograf Ondřej Pýcha. Jedinečný projekt byl nazván WOMEN'S SUCCESS & JITKA KLETT. Fotografie mají jedno společné - všechny zobrazují úspěšné ženy, které jsou úspěšné jak v osobním, tak i kariérním životě, a všechny jsou nějak spojeny se značkou Jitka Klett Prague.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků