Mladí atleti bojovali o mistrovské medaile

Novinky, Miloš Volek

V Praze proběhly o uplynulém víkendu boje o mistrovské medaile. Zúčastnili se jich i atleti Karlovarského kraje.

Ačkoliv odjížděli atleti Karlovarského kraje k Mistrovství ČR s několika medailovými ambicemi atletů, kteří se v letošních průběžných tabulkách pohybovali na předních místech, skutečnost byla jiná a tak se na Karlovarsko "podívaly" jen dvě stříbrné medaile.

Nejlépe si vedla Pavla Kocurová ze ŠAK Chodov, která ve vrhu koulí vybojovala stříbro za výkon 13,17 m. Stejnou medaili vybojoval v běhu na 150 m i sprinter David Richter z Unionu Cheb za osobní rekord 16,80 s Stejnému závodníkovi patřilo i 4. místo ve sprintu na 60 m za čas 7,31.

Do finálové osmičky se ještě probojovali:

7. Union Cheb (Petrikovičová, Duchková, Tiralová, Sabadinová) –  4 x 300 m 2:57,13 s