Hlavní obsah
Miss Junior ČR 2011 podpoří finalistky soutěže Miss Junior 2012 na zámecké sýpce v Blansku. Foto: archiv Miss Junior

Miss Junior bude školit i loňská vítězka

Loňská vítězka titulu Miss Junior Česká republika Natálie Kotková se zúčastní soustředění Škola Miss Junior na zámecké sýpce v Blansku. Pro finále dokonce připraví se soutěžícími společnou choreografii.

Miss Junior ČR 2011 podpoří finalistky soutěže Miss Junior 2012 na zámecké sýpce v Blansku. Foto: archiv Miss Junior
Miss Junior bude školit i loňská vítězka

Finalistky české a slovenské soutěže Miss Junior si pomalu balí kufry. Už v pátek se sjedou na zámeckou sýpku do Blanska, kde se budou připravovat na finále 13. ročníku soutěže, hledající charisma, ne ramínko na šaty. Škola Miss Junior pak vyvrcholí slavnostním finálovým večerem, 1. listopadu v 19 hodin, který moderují tváře Evropy Lucie Šilhánová a Patrik Hezucký.

Natálie Kotková, Miss Junior ČR 2011, přijede na soustředění dívky podpořit, zasedne v porotě a společně s Matějem Kubcem, zakladatelem a šéfem taneční skupiny Justincredible Team, nacvičí společnou choreografii, kterou vymysleli.

„Dívky čeká během soustředění řada samostatných úkolů, které bychom dopředu neradi prozrazovali. Jde nám o to, aby se opravdu nemohly připravit dopředu a při řešení situací musely zapojit intuici, přirozenou inteligenti a svoji osobnost,“ vysvětlila Karla Jasná z realizačního týmu.

„Mohu snad jen prozradit, že každý den se finalistky prakticky nezastaví – čekají na ně další vědomostní testy, bazén, fitko, každodenní ranní běh, focení set karet pro finále nebo fashion strory v modelech Top Designera roku Pavla Berkyho. Čeká je také seminář dietologa Pavla Suchánka a osobní konzultace nad jídelníčky a pohybovou aktivitou, které dívky pět týdnů zasílali pořadatelům soutěže. Den před finálovým večerem přijme dívky starosta města Blanska Lubomír Toufar, který společně s předsedou Asociace krajů ČR Michalem Haškem přijal nad soutěží záštitu,“ dodala Karla Jasná.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků