Hlavní obsah
Mikuláš, Čert a Anděl v MZŠ Zruč-Senec Foto: Jiří Bulín

Mikulášské akce s Kamarádem

Dům dětí a mládeže Kamarád Třemošná uspořádal několik mikulášských akcí, a to pro děti z Ledců, Zruče, Líní a v neposlední řadě i Třemošné.

Mikuláš, Čert a Anděl v MZŠ Zruč-Senec Foto: Jiří Bulín
Mikulášské akce s Kamarádem

Během uplynulého víkendu proběhlo hned několik akcí, které měly několik společných jmenovatelů. Jak je při pohledu do kalendáře patrné, jedním z nich byl Mikuláš a tím dalším byla akce pořádající organizace DDM Kamarád Třemošná.

Kamarádští pracovníci připravili mikulášskou nadílku v sobotu v Líních, v neděli v Záluží a v pátek poněkud odlišnou akci Mikuláš tour, kdy svatý Mikuláš s Čertem a Andělem navštívili děti v ZŠ Ledce a MZŠ Zruč-Senec. Na těchto akcích bylo rozdáno přes 500 adventních kalendářů, tedy účast byla opravdu velká.

Pro děti byl připraven bohatý program – v Lidovém domě v Líních byla připravena čertovská diskotéka, soutěže o ceny a samozřejmě nadílka. Finančně se na této akci podílela obec Líně. Druhý den v Záluží probíhala nadílka také se soutěžemi a navíc byla pro děti připravena loutková pohádka Adámek mezi broučky, kterou sehrálo loutkové divadlo DDM Kamarád. Také tuto akci finančně podpořilo již tradičně město Třemošná.

Obě nadílky se zapojily do „sluníčkové akce“ Nadačního fondu pro transplantaci kostní dřeně, se kterou DDM Kamarád spolupracuje. Vybralo se celkem 3000 Kč, které budou použity na vyšetření dárců kostní dřeně.

Jsme rádi, že můžeme pomoci dobré věci a prostřednictvím takových akcí vybrat alespoň poměrnou finanční částku na charitativní účely. Kasičky, které byly umístěny na obou akcích, budou tento týden za účasti jednotlivých starostů rozpečetěny a částka poputuje Nadačnímu fondu. O tyto akce bývá tradičně velký zájem, těší nás hojná návštěvnost, zájem a spolupráce s ostatními spolupořadateli.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků