Hlavní obsah
Michal Hrůza Foto: Archiv Michal Hrůza

Michal Hrůza v M-klubu představí průřez svou kariérou

Zpěvák, skladatel, textař a bývalý frontman skupiny Ready Kirken Michal Hrůza dorazí společně s kapelou Hrůzy ve středu 28. listopadu do meziříčského M-klubu představit svou dosud poslední desku Noc. Jako host vystoupí písničkář NiceLand. Koncert odstartuje ve 20.00 hodin.

Michal Hrůza Foto: Archiv Michal Hrůza
Michal Hrůza v M-klubu představí průřez svou kariérou

Podzimní turné Michala Hrůzy a kapely Hrůzy je doposud jejich největším turné, které zahrnuje 18 českých měst. Vedle skladeb z aktuálního alba Noc zazní i osvědčené skladby z jeho předchozích alb jako Napořád, Bílá Velryba, Kovbojská nebo autorské skladby jeho původní kapely Ready Kirken, pro kterou složil a napsal více než padesát písní a textů a ze které odešel v roce 2006. Sám Hrůza dodává: „Na koncertech publikum uslyší průřez mojí desetiletou tvorbou, kterou bych chtěl na Turné 2012 shrnout.“

Diváci se mohou těšit i na malé překvapení v podání nové písně, jež zazní jako titulní skladba připravovaného filmu Martin a Venuše. S kapelou Hrůzy vydal již tři studiová alba. Debutovou desku Bílá Velryba, album Napořád a první část koncepčního projektu Noc a Den s podtitulem Noc, na němž s kapelou pracovali přes dva roky. Autorsky se na albu podílel například Xindl X či NiceLand a obsahuje i coververzi legendárního hitu Mňágy a Žďorp Myslel jsem si, že je to láska.

Právě Hrůza byl jedním z hlavních hostů na meziříčském koncertu Mňágy a Žďorp, jež v M-klubu odehrála 13. listopadu koncert k pětadvacetinám.

Vstupenky na koncert si v předprodeji můžete zakoupit v Informačním centru ve Valašském Meziříčí nebo online na stránkách www.kzvalmez.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků