Letohrad B si odvezl z Dolního Újezdu první bod

• Aktualizováno
Novinky, Martin Lorenc

Ve třetím kole jeli fotbalisté Letohradu B do Dolního Újezdu. Za deštivého počasí uhrálo remízu a tak i svůj první podzimní bod.

Od úvodního hvizdu Milana Vaška neuběhly ani dvě minuty a Letohrad otevřel skóre, když Křížovu střelu dorazil Kabourek. Za sedmnáct minut zvýšil po centru Beneše Sita.

Do druhého poločasu vstoupili hosté opět aktivněji. Nejprve ve 49. minutě Kabourek střílí těsně vedle a o čtyři minuty později Kříž nad. V polovině druhého poločasu nařídil sudí pokutový kop proti hostům a ten proměnil Frňka. Gól domácí povzbudil a za devět minut po centru Frňka vyrovnal Novák. Stav 2:2 vydržel až do 90. minuty a tak se oba týmy rozloučily remízou.

FK OEZ Letohrad B: Satoria - Jandera, Peřina, Krejčí, Šponar - Beneš (83. Prášil), Linhart, Kříž "K", Sita - Černohous (62. Matějíček), Kabourek

Branky: 2. Kabourek, 19. Sita - 68. Frňka (P), 77. Novák

ŽK: 60. Kříž, 68. Peřina - 85. Holec, 88. Částek