Hlavní obsah
Krádež benzínu - kanystr pod vozidlem Foto: Městská policie Bílina

Kradli benzín, jeden z nich už sedí

Díky všímavosti občanů byla ve čtvrtek 7. července kolem půl jedné ráno hlídkou Městské policie Bílina zadržena trojice mladíků, kteří jsou důvodně podezřelí z krádeže benzínu z vozidla zaparkovaného na jednom z bílinských sídlišť.

Krádež benzínu - kanystr pod vozidlem Foto: Městská policie Bílina
Kradli benzín, jeden z nich už sedí

Strážníci, kteří přijeli na uvedené místo, zjistili pod jedním z vozidel upravený kanystr, do kterého z násilně poškozeného palivového potrubí vytékal benzín. 

V okamžiku, kdy strážníci začali prohlížet ostatní zaparkovaná auta, náhle z parkoviště vyrazilo podezřelé vozidlo. Neujelo však daleko. Ve vozidle se z místa činu pokusili podezřele rychle zmizet tři místní mladíci. Zapírání bylo prakticky zbytečné. Nejenže všichni tři zapáchali po benzínu, ale jejich konání dokazovaly další připravené prázdné i plné nádoby a plastové láhve.

Navíc se ukázalo, že jeden z podezřelých měl již dávno nastoupit do věznice k výkonu trestu a byl proto hned na místě předán do rukou Policie ČR. A aby toho nebylo málo, zjistilo se, že vozidlo, ve kterém se pokusili o útěk, mělo propadlou technickou kontrolu, na vozidlo nebylo sjednáno zákonné pojištění a řidič neměl při sobě ani řidičský průkaz.

Sečteno a podrženo, budou mít pánové co vysvětlovat. Zda to bude přestupkové komisi či soudu, to rozhodne až vyčíslení způsobené škody.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků