Hlavní obsah
V celém areálu je možné využít travnaté pláže, 50-ti metrový vyhřívaný bazén pak umožní koupání nejen v horkých dnech. Foto: Martin Šalek

Koupaliště Petynka zahájilo sezónu s novými atrakcemi

Letošní sezónu zahájilo koupaliště Petynka v plném provozu již 1. května. Rozšířený areál letos nabízí spoustu zajímavých atrakcí, které ocení jak rodiče s dětmi, tak aktivní sportovci. Ceny ani otevírací doba se naopak od minulého roku nemění.

V celém areálu je možné využít travnaté pláže, 50-ti metrový vyhřívaný bazén pak umožní koupání nejen v horkých dnech. Foto: Martin Šalek
Koupaliště Petynka zahájilo sezónu s novými atrakcemi

Vzhledem k atraktivnosti a velkému zájmu v minulých letech došlo k rozšíření areálu. V celém areálu je možné využít travnaté pláže, 50metrový vyhřívaný bazén pak umožní koupání nejen v horkých dnech.

Největším lákadlem pro děti zůstává stometrový tobogán a pro ty nejmenší brouzdaliště a dětské hřiště. Letošní novinkou je zřízení dětského koutku, kde se dětem budou věnovat profesionální animátoři. Dětský koutek s nabídkou her a zábavy zahájí svoji činnost ve víkendovém testovacím provozu a v letních měsících se pravděpodobně rozšíří i na vybrané dny v týdnu. 

Každý čtvrtek od 9 hodin se na koupališti konají lekce aquaerobiku, které jsou v rámci programu Zacvičte si s Prahou 6 zdarma.

Dospělí mohou využít hřišť na beach volejbal, nohejbal či stolní tenis. Nově k tomu přibude hřiště minigolfu. Rozšířena je i nabídka občerstvení. Petynka také stále nabízí bezdrátový přístup na internet pomocí WiFi technologie. 

Příznivci Petynky a především rodiče s dětmi se mohou těšit na řadu kulturně–zábavných akcí, které se během sezóny chystají, jako např. Dětský den se Čtyřlístkem, Konec školního roku či Dětský hudební festival.

O všem se zájemci dozví včas na webových stránkách koupaliště www.koupalistepetynka.cz či na Facebookovém profilu koupaliště http://www.facebook.com/koupalistepetynka

Pro návštěvníky je zdarma k dispozici parkovací plocha dostupná z ulice Na Petynce. V květnu je otevřeno od 9 do 20 hodin, od června pak od 7 do 21 hodin.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků