Hlavní obsah
Hentai Corporation představí své debutové album. Foto: Promo Hentai Corporation

Kontroverzní Hentai Corporation se řítí do Valašského Meziříčí

Pražská kapela Hentai Corporation vydala na konci loňského roku své debutové album a vyrazila na turné. V pátek 28. března se zastaví i v meziříčském M-klubu, kde budete moci být svědky jednoho z nejšílenějších koncertů této sezóny. Hostem večera budou elektro-hardcoristé The Truth Is Out There.

Hentai Corporation představí své debutové album. Foto: Promo Hentai Corporation
Kontroverzní Hentai Corporation se řítí do Valašského Meziříčí

Fanoušci pražské thrash-rock’n’rollové kapely Hentai Corporation si na vydání jejich debutového alba museli počkat celých osm let, než jej vloni vydali, těsně před vánoci pokřtili v Paláci Akropolis. Album nese „vcelku krátký“ název The Spectre Of Corporatism: Starship Shaped Schnitzels From Planet Breadcrumbs Are Attacking A Giant Tree Monster Who Has A Vagina And Holds Hitler Hostage. Celou deskou vedou výrazné vokály excentrického frontman skupiny Radka Škarohlída a kritici ji přijali velmi dobře.

Komu název kapely Hentai Corporation doposud nic neříká, tak možná zachytil jejich kontroverzní videoklip k písni Equilibristic Brides. A že je na české (a možná i světové) poměry dost kontroverzní dokazuje jen jeho stručný popis: spousta penisů, bobřích hlav a zpěvák v červené konfekci. Hentai Corporation patří u nás mezi jedny z nejlepší, ale také stále nedoceňovaných kapel. Jsou doslova šílení a prakticky všechno, co se odehraje na jejich koncertě, je nepublikovatelné. Jejich nevídaně zběsilá živá vystoupení jsou le-gen-dár-ní.

Hostem večera bude čtyřčlenná kapela The Truth Is Out There. Ta právě v polovině března vydala své v pořadí druhé EP pojmenované A strange game, the only winnig move is not to play a pomalu připravují také debutové album. Za sebou mají desítky koncertů a účastí na festival jako Rock for people nebo Brutal Assault a předskakovali kapelám jako Bring Me To The Horizon nebo Killswitch Engage. 

Vstupenky na březnové představení Něžná je noc ze série programu Divadelní předplatné jsou v doprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na vstupenkovém portále vstupenky.kzvalmez.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků