Hlavní obsah
Konference Zdravé fitness pro zdravé Česko Foto: Imagio

Konference Zdravé fitness pro zdravé Česko se zúčastní špičkoví odborníci z ČR i ze světa

Patříme k „nejtlustším“ národům v Evropě. Na vině není jen pivo a vysoce kalorická „česká kuchyně“, ale především nedostatek pohybu. Zlepšit tento stav je i cílem České komory fitness, která 22. dubna pořádá v pražském Top hotelu konferenci příznačně nazvanou Zdravé fitness pro zdravé Česko.

Konference Zdravé fitness pro zdravé Česko Foto: Imagio
Konference Zdravé fitness pro zdravé Česko se zúčastní špičkoví odborníci z ČR i ze světa

Konference, kterou každoročně pořádá Česká komora fitness, bude i letos významnou událostí nejen pro všechny profesionály v oboru fitness, ale i pro širokou laickou veřejnost. Pozvání na tuto jedinečnou akci totiž přijali špičkoví odborníci a osobnosti z oblasti fitness i manažerské sféry od nás i ze světa. 

Cenné informace pro odborníky i laiky

Dopolední blok přednášek je určen všem lidem, kteří se zajímají o zdravý životní styl, výživu a prevenci civilizačních onemocnění. Vítáni jsou nejen profesionálové, kteří se v oboru fitness dlouhodobě pohybují, ale třeba i maminky hledající návod, jak vést rodinu ke zdravějšímu způsobu života, nebo rekreační sportovci. 

Odpolední blok konference bude zase velkým přínosem pro ty, kteří už ve fitness podnikají, nebo se k tomuto kroku právě chystají.

„Chceme pomoci českým podnikatelům ve fitness sektoru stát se úspěšnými. Na konferenci se dozvědí spoustu zajímavých věcí o tom, jaká je role fitness ve sportovním prostředí v České republice, dostanou doporučení, na co se zaměřit, a zazní i rady a tipy, jak lépe propagovat vlastní služby,“ říká Jana Havrdová, prezidentka České komory fitness, a dodává: „Pro zájemce o další doplňující informace bude k dispozici tzv. Sál odborníků, kde budou partneři akce prezentovat svá konkrétní řešení pro užší okruh zájemců a více do hloubky.“

Program konference

- Potenciál fitness sektoru v českém sportovním i podnikatelském prostředí – Mgr. Jana Havrdová

- Výživa stále jinak – prof. Libor Vítek

- Fitness sektor jako součást zdravotní péče – zkušenosti ze zahraničí – Peter Řehoř

- Přínosy Rozhodčího soudu a Národní soustavy kvalifikací pro český fitness sektor – RNDr. Zdeněk Somr

- Fungující příklad preventivní kampaně v ČR – Česko se hýbe ve školách, Děti na startu – přednáší tým Česko se hýbe

- Zdraví na prvním místě – Asociace zdravotních pojišťoven

- Odemkněte svůj potenciál – Jan Mühlfeit

- Role fitness v českém podnikatelském prostředí, fitness byznys vytváří podmínky pro další odvětví národního hospodářství, trh práce – Irena Bartoňová Pálková

- PR a media pro lepší obraz o fitness službách – Zuzana Rybářová

- Desatero úspěšného fitness centra v ČR – Karel Jarušek

Partnery akce jsou Magistrát hl. m. Prahy v rámci projektu Praha - Evropské město sportu a Rozhodčí soud při Hospodářské komoře ČR a Agrární komoře ČR.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků