Hlavní obsah
Foto: Magistrát města Hradce Králové

Kemp Stříbrný rybník vykročí do nové sezony s novinkami

Městský kemp Stříbrný rybník v blízkosti královéhradeckých lesů nabídne na letošní sezónu nové zázemí, opravené chatky, sezónní safari stany, místa na stanové louce a další zábavné atrakce jako minigolf, curling nebo vodní polo, otevřít se má již 25. května.

Foto: Magistrát města Hradce Králové
Kemp Stříbrný rybník vykročí do nové sezony s novinkami

Areál nabízí kapacitu až tři tisíce míst v opravených chatkách, v Tramp stanech nebo v místech pro karavany. Pobyt je zde možné rezervovat prostřednictvím internetových stránek. Největší zájem o ubytování zatím Městské lesy, které jsou od 1. ledna letošního roku provozovatelem areálu, zaznamenávají v srpnu.

Městské lesy začaly areál Stříbrného rybníku rekonstruovat během zimy. „Pustili jsme se do vybudování nového zázemí, hned u příjezdu bude návštěvníky vítat nová recepce a stejně tak se budou moci občerstvit v nově zrekonstruované restauraci. Opravili jsme také většinu chatek, po kempu byly rozvedeny nové sítě elektřiny, wifi nebo nový kamerový systém. Museli jsme také prořezat zeleň na poloostrově. Do budoucna bychom ještě rádi vybudovali podium pro hromadné akce a vyměnili schody v chatkách,“ informoval ředitel společnost Městské lesy Hradec Králové Milan Zerzán.

Do začátku léta ještě budou vybudovány nové venkovní toalety, převlékárny nebo petangové hřiště. Zatím bylo do areálu investováno přibližně šest milionu korun, další tři miliony mají během letošního roku připadnout na další připravované inovace.

Návštěvníky také překvapí nové sportovní a volnočasové vyžití. „V nabídce bude například zapůjčení vodních šlapadel, připravujeme zprovoznění minigolfu nebo netradičního curlingu. Na poloostrově byla již spuštěná laser game nebo aréna pro Gladiator Race, která nabízí stálou trať pro milovníky adrenalinových sportů,“ uvedl Zerzán.

Zahájení provozu musely Městské lesy ponechat až na 25.května z důvodu koronavirové pandemie v České republice.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků