Hlavní obsah
SPŠ Karviná Foto: Pavel Jaňurek

Karvinská průmyslová škola pořádala Den otevřených dveří

Dnešní odpoledne patřilo v Karviné na Průmyslové škole veřejnosti. Průmyslovka si připravila bohatý program pro všechny zájemce o studium na některém z oborů, které tato škola nabízí.

SPŠ Karviná Foto: Pavel Jaňurek
Karvinská průmyslová škola pořádala Den otevřených dveří

Dveře školy se otevřely přesně ve dvě hodiny odpoledne a otevřeno zůstalo až do šesté hodiny. Příležitost nahlédnout do prostor školy a poznat tak prostředí, ve kterém budou někteří studenti studovat, využila v Karviné početná skupina lidí, především z řad žáků základních škol. Návštěvníci přijeli z celého Moravskoslezského kraje.

Studenti Střední průmyslové školy provázeli zájemce po škole. V odborných učebnách prováděli studenti praktické ukázky programovacích jazyků a ukázky prací v elektrodílnách.

Všem účastníkům byly rozdány informační letáky a studenti daných oborů jim poreferovali o všem, co může adepta na studenta zajímat. Kromě činnosti profesorů a studentů mohli návštěvníci také shlédnout dataprojekci fotografií a filmů této školy.

Škola v příštím školním roce otevře 4 obory: Informační technologie, Technické lyceum, Strojírenství a Elektrotechniku.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků