Hlavní obsah
Foto: Štěpánka Friedrichová

Karlínský večírek s klubem hráčů deskových her

Klub hráčů deskových her Deska pořádá tento pátek, 19. ledna, od 18 hodin první hrací večírek s přespáním v Karlínském Spektru DDM hl. m. Prahy.

Foto: Štěpánka Friedrichová
Karlínský večírek s klubem hráčů deskových her

Hrajete rádi strategické hry nebo adventury, které vyžadují hodně času? Máte problém sehnat dostatek spoluhráčů, kteří by si s vámi zahráli do pozdních večerních hodin nebo dohráli zajímavou partii druhý den? Máme pro vás dobrou zprávu.

Klub hráčů deskovek v Karlínském Spektru pořádá již tento pátek od 18 hodin první hrací večírek s přespáním a hraním i během sobotního dopoledne.

Akce je určena dětem od 8 do 16 let, které mají rády jak deskové, tak karetní hry, jež mají mnohdy komplikovaná pravidla a zaberou několik hodin. V rámci pravidelných deskoherních setkání není na takovéto hry většinou čas, proto nabízí Karlínské Spektrum těmto dětem možnost užít si hry bez omezení.

Večírek, který volně navazuje na páteční deskohraní, které je standardně od 15 do 18 hodin, a je určen pro všechny děti a teenagery, kteří si rádi zahrají hry, nejen pro pravidelné návštěvníky Karlínského Spektra. Děti si na něm vyberou svou oblíbenou hru z nabízeného portfolia a zahrají si ji s ostatními. Nebo se mohou společně naučit nějaké nové hry s obtížnějšími pravidly, se kterými se většinou nemají možnost setkat ve školních družinách.

Program:

Akce začne v pátek v 18.00 hodin – začneme se seznamovacími hrami, děti se rozdělí do týmů dle vybraných deskových či karetních her. Poté bude probíhat hraní a nic než hraní, přerušené svačinou. Následovat bude večerka a přespání ve vlastních spacácích v prostorách Karlínského Spektra.

V sobotu začne program snídaní, následovat bude další kolo her a v 11.00 rozchod domů.

S sebou budete potřebovat: spacák, karimatku, pyžamo, hygienické potřeby, lahev s pitím

Další informace: Renata Farry, renata.farry@ddmpraha.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků