Hlavní obsah
Foto: DDM hl. m. Prahy

Karlínský masopust nabídne kapelu Sto zvířat, ohňovou show i bruslení

Přijďte si v sobotu 25. února vychutnat atmosféru 14. ročníku Karlínského masopustu s bohatým programem - akce se uskuteční na Karlínském náměstí v Praze.

Foto: DDM hl. m. Prahy
Karlínský masopust nabídne kapelu Sto zvířat, ohňovou show i bruslení

Nejdříve účastníky čeká velkolepý průvod karlínskými ulicemi z Kaizlových sadů, kde proběhne slavnostní symbolické odemknutí masopustu. V průvodu se můžeme těšit na koňský povoz s kapelou a spousty tradičních masek, ke kterým se může každý účastník směle připojit. Pokud nemáte masku, postačí i klobouk.

Na Karlínském náměstí si pak užijeme odpoledne plné hudby, veselí, aktivit pro děti i masopustních specialit. O pódiový program se postarají kapely Sto zvířat, Ponožky pana Semtamťuka a Pohřební kapela. Další zábavu zajistí například tanečníci a akrobati skupiny Long vehicle circus a čeká nás dokonce ohňová show skupiny Amanitas.

Dále pořadatelé připraví ukázky řemesel a tradiční zabíjačky a bohatý jarmark.
Děti budou mít možnost projet se na koňském povoze, zabruslit si (i s rodiči) na ledové ploše Karlínského Spektra, vyrobit si v dílničkách brýle, koblížky či vyzkoušet malování na obličej.

Na akci také dorazí Bibliobus jménem Oskar, malá pojízdná knihovna Městské knihovny v Praze, která s sebou přiveze spoustu zábavy.

A to není všechno! V Karlínském Spektru ve 14:30, 15:30 a 17:30 zahraje divadlo Buchty a loutky pohádku Zlatá husa (vstupné 30 Kč) a také zde od 15:00 a od 16:00 bude probíhat Tančení s Honzou Onderem a Lucií Hunčárovou (vstupné 50 Kč).
Pro rodiče i děti, kteří si potřebují odpočinout, je v dětském klubu Karlík připravena Klidová zóna.

Termín konání akce: 25. února, 13:00 – 18:30 hodin.

Akci pořádá Karlínské Spektrum ve spolupráci s Městskou částí Praha 8. Podpoří ji hl. m. Praha, Konsorcium Karlín, Rádio Blaník, Pekárna Český Brod, uskuteční se pod záštitou radní pro kulturu MČ Praha 8 Jany Solomonové.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků