Hlavní obsah
Foto: Jitka Doubravová

Karel Gott zazpívá v Nymburku

První listopadový den si budou obyvatelé Nymburku a okolí dlouho pamatovat. Do středočeského města přijede totiž nejúspěšnější český zpěvák všech dob, několikanásobný držitel zlatých slavíků Karel Gott. Doprovodí ho známá kapela Jiřího Dvořáka, Boom ! Band.

Foto: Jitka Doubravová
Karel Gott zazpívá v Nymburku

Legendární zpěvák, který je známý i v několika dalších zemích Evropy, je po prázdninách, které trávil se svou rodinou v Čechách i v zahraničí, odpočatý.

Spolu s českým mistrem přijede i ženské zastoupení. Ve sportovní hale vystoupí dále stálice české populární hudby Jitka Zelenková, která má na svém kontě sedmnáct sólových alb, a držitelka ceny Thálie pro rok 2010, muzikálová herečka a zpěvačka, Dasha.

Nepřilákají-li mladé fanoušky na akci interpreti, možná je přiláká někdo jiný. Velký večer bude totiž moderovat jeden z nejúspěšnějších moderátorů České republiky, idol mnoha dívek, Leoš Mareš. Nymburský večer se koná již 1. listopadu od 19:00. Vstup do haly bude možný od 18 hodin.

Vstupenky lze pořídit na internetu v síti TICKESTREAM. Osobně si svou vstupenku můžete zakoupit přímo ve městě Nymburk, a to v Divadle Nymburk nebo v CA Tereza. Daleko nemusí chodit ani občané z Poděbrad. Ti si mohou pro vstupenku dojít do turistického centra v Poděbradech

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků