Hlavní obsah
NouZOOvka učí děti poznávat nejen cizokrajná zvířata - v prvním kole například jednoho z nejměnších primátů na světě s nápadně velkýma očima. Foto: Martina Rychetská

Jihlavská zoo hlásí: Není to žádná nouzovka!

Aktuální bezpečnostní opatření uzavřela nejen školy, ale také zoologické zahrady, a tak se ta jihlavská rozhodla dětem pobyt doma zpříjemnit online soutěží NouZOOvka, která potrvá po celou dobu nouzového stavu.

NouZOOvka učí děti poznávat nejen cizokrajná zvířata - v prvním kole například jednoho z nejměnších primátů na světě s nápadně velkýma očima. Foto: Martina Rychetská
Jihlavská zoo hlásí: Není to žádná nouzovka!

Poznávačka, doplňovačka a poklady? Jihlavská zoo se rozhodla dětem pobyt doma zpestřit NouZOOvkou. A že to není rozhodně žádná nouzovka, poznají děti s každým novým kolem.

„NouZOOvka je online soutěž s různými, například poznávacími nebo doplňovacími úkoly pro žáky i studenty, kterou jsme připravili, aby si odpočinuli při nečekaném a náročném režimu domácí výuky, a zároveň se nenásilně leccos nového dozvěděli,“ uvedl Ing. Jan Vašák, ředitel Zoologické zahrady Jihlava.

„Také proto bude soutěž trvat po celou dobu nouzového stavu, takže i počet kol, do kterých je rozdělena, je zatím neznámý. Nové kolo ovšem přibude každých čtrnáct dní v pátek na webu jihlavské zoo a zapojit se může každý kdykoliv v průběhu soutěže,” dodal.

A na jakou odměnu je možné se těšit? Nejlepší účastníci soutěže získají například dětskou permanentku nebo speciální rodinnou prohlídku po jihlavské zoo s průvodcem, kterou mohou využít, jakmile to půjde. Navíc všichni soutěžící dostanou jako dárek nové karty s názvem Poklady jihlavské zoo, díky kterým budou připraveni, až bude opět možné prozkoumat všechny zajímavosti na živo...

Další informace na www.zoojihlava.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků