Hlavní obsah
Dny otevřených dveří na SŠPU Hodonín se konají v pátek 6. prosince a v sobotu 7.prosince 2019 Foto: Jana Slováková

Hodonínská průmyslovka zve na dny otevřených dveří

Dny otevřených dveří se v pátek 6. prosince a v sobotu 7. prosince uskuteční na Střední škole průmyslové a umělecké v Hodoníně. V hlavní roli budou tentokrát dva technické obory: Stavebnictví a Technické lyceum, jejichž studenti mají své království v Brandlově ulici.

Dny otevřených dveří na SŠPU Hodonín se konají v pátek 6. prosince a v sobotu 7.prosince 2019 Foto: Jana Slováková
Hodonínská průmyslovka zve na dny otevřených dveří

Máte dítě v deváté třídě a nevíte, jaká střední škola by pro něj byla nejlepší? Přijďte si prohlédnout hodonínskou průmyslovku za jejího běžného chodu. Rádi vás tu přivítají, stejně jako každoročně i absolventy, kteří si chtějí prohlédnout místo svého studia a připomenout si svá studentská léta. Budovou vás budou provádět sami studenti, spatříte zákoutí, která běžný kolemjdoucí nikdy neviděl.

Zeptáte se studentů na jejich studium na škole. Nasajete atmosféru školy přímo na místě. Přisednete si do středoškolských lavic a třeba se i naučíte něco nového...

A co letos uvidíte? V pátečním dopoledni navštíví hodonínskou střední školu žáci okolních základních škol na Kapku fyziky. Je to otevřená fyzikální laboratoř s pokusy, které nepředvádí žákům kantor, ale přímo studenti Technického lycea.

Taky se předvedou roboti sestavení a naprogramovaní středoškolskými studenty. Nesmí chybět ani živá ukázka 3D tisku na školních 3D tiskárnách. Zkrátka na své si přijdou nejen zájemci o studia na zdejší škole, ale i milovníci fyziky a techniky.

Pro přijetí ke studiu na technické obory Stavebnictví a Technické lyceum je podmínkou úspěšné složení centrální přijímací zkoušky z matematiky a českého jazyka. Oba studijní obory jsou čtyřleté, zakončené maturitní zkouškou.

Akce se koná v pátek 6. prosince od 8.00 do 17.00 hodin a v sobotu 7. prosince 2019 od 8.00 do 11.00 hodin.

Další informace na webu školy: www.prumyslovka.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků