Hlavní obsah
Foto: www.casradio.cz

Hodně muziky za málo peněz, takový bude megakoncert ve Zlíně

Zlínskou halu Euronics po roce opět rozburácí Megakoncert pro všechny bezva lidi. Radio Čas na něm oslaví své narozeniny ve velkém stylu - také letošní program slibuje jedinečný hudební zážitek všem příznivcům české a slovenské muziky.

Foto: www.casradio.cz
Hodně muziky za málo peněz, takový bude megakoncert ve Zlíně

„Megakoncert se bude ve Zlíně konat v sobotu 8. prosince od 17 hodin v hale Euronics. Na jednom pódiu se postupně vystřídají hvězdy české i slovenské hudební scény a návštěvníci si užijí opravdové lahůdky,“ uvedl programový ředitel rádia Michal Pistolas.

Legenda slovenského pop-rocku, skupina Team, která na jaře vyrazila na rozlučkové turné po Česku a Slovensku, se ve skutečnosti s fanoušky neloučí tak úplně. Frontman kapely Pavol Habera udělal v ohlášeném konci kapely výjimku a exkluzivně vystoupí právě na zlínském Megakoncertu Radia Čas.

„Na všechny naše posluchače se těšíme a i letos pro ně budeme mít dárek v podobě nabitého programu. Mimo Pavola Habery se mohou těšit i skupinu Mandrage a velmi oblíbenou slovenskou skupinu No Name, kterou si posluchači zvolili sami," doplnil Pistolas. Chybět nebudou ani domácí Flereti a stálice české a slovenské hudební scény Petra Janů. Večerem budou provázet moderátoři Radia Čas společně s komikem Lukášem Pavláskem.

Kdo si nechce nechat nabitý koncert ujít, může si lístek koupit například v síti Ticketportal za 99 korun. Děti do 120 centimetrů mají vstup zdarma.

„Megakoncert se už stal tradicí, která k podzimu prostě patří. Mezi lidmi je o koncert stále velký zájem a daří se nám haly vyprodávat. V době, kdy stojí koncerty jediného vystupujícího několik set korun, je náš Megakoncert akcí, kterou si můžou dovolit celé rodiny bez újmy rozpočtu," řekl Pistolas.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků