Hlavní obsah
Foto: archiv města Bohumína

Hlavním tahákem plesové sezóny v Bohumíně je městský ples

Plesová sezóna se rozbíhá na plné obrátky. V Bohumíně mohou lidé vyrazit na taneční parket hned několikrát. Tři z plesů budou v režii městské agentury K3 Bohumín.

Foto: archiv města Bohumína
Hlavním tahákem plesové sezóny v Bohumíně je městský ples

Vrcholem zimního společenského života bude reprezentační ples města Bohumína, tentokrát v slavnostním černo-červeném aranžmá. Uskuteční se v pátek 9. února od 19 hodin v domě Pod Zeleným dubem.

„Letos se v hlavním sále představí kapela Eremy z jižní Moravy, která umí skvěle podat všechny možné žánry od klasického valčíku až po moderní taneční songy. V restauraci bude hrát sympatická parta muzikantů, kteří vystupují pod názvem HTK Band. Nebude chybět ani předtančení v podání bohumínských Radost & Impuls, zazpívá bohumínská Superstar 2017 Bára Lukšová a zatančí taneční pár složený z dvojnásobné mistryně České republiky Anny Sloukové a mistra Evropy Tomáše Vysloužila. Opět jsme připravili chutné menu a bohatou půlnoční tombolu,“ uvedl ředitel pořádající městské agentury K3 Karel Balcar.

Za vstupenky do sálu zaplatí zájemci 400 korun, vstupenky do přízemí v restauraci stojí 350 korun. Lidé je mohou koupit už nyní v předprodeji v pokladně městského kina.

Kdo preferuje méně formální plesové události, může navštívit už tento pátek 19. ledna Strašidelný maškarní ples, který hostí dům Pod Zeleným dubem od 19 hodin. V ceně 180 korun se hostům dostane kromě živé hudby v podání Stenly Band Ostrava, strašidelné tomboly a vtipných scének i možnost zúčastnit se zábavných soutěží.

Bohumínskou plesovou sezónu završí Pochování basy, opět v domě Pod Zeleným dubem. V pátek 16. února se od 19 hodin budou hosté bavit za hudebního doprovodu kapely La Nanita, v sále se objeví i pohřební hosté - kněz, medvěd a zombie. Veselou atmosféru pojistí občerstvení, například krkovička stylově pečená na černém pivu. Vstupné je 290 korun.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků