Hlavní obsah
Výraz obránce Vojtěcha Řehoře z Grand Teamu Ludeco mluví za vše - nejde to a nejde to Foto: Markéta Šádková (Grand Team Ludeco)

Grand Team Ludeco v 10. kole PLMF poprvé zaváhal a zkomplikoval si situaci v boji o titul

T.M.F. Praha jako první tým dokázal v rámci 10. kola Pražské ligy malého fotbalu (PLMF) obrat o body doposud stoprocentní Grand Team Ludeco. Stále se tak udržel v boji o titul, svému soupeři naopak situaci zkomplikoval.

Výraz obránce Vojtěcha Řehoře z Grand Teamu Ludeco mluví za vše - nejde to a nejde to Foto: Markéta Šádková (Grand Team Ludeco)
Grand Team Ludeco v 10. kole PLMF poprvé zaváhal a zkomplikoval si situaci v boji o titul

Šlágr kola se odehrál na sváteční sobotu 17. listopadu. Počasí bylo typicky podzimní a podle toho také vypadaly soupisky, jelikož oba mančafty nastoupily do utkání s jedním, respektive dvěma hráči na střídání. Ačkoli se k zápasu nedostavil rozhodčí, probíhalo utkání velmi férově a čistě. Oba týmy věděly, o jaké důležité body se hraje, a nechtěly udělat sebemenší chybu. Šancí se vypracovalo hned několik na obou stranách, buď však selhali střelci, anebo zakročili výborní brankáři. První půle tak skončila bezbrankově. Ta druhá, co se bojovnosti týče, nebyla od té první nikterak odlišná. Obě obrany se však začaly dopouštět chyb, které ale dokázali trestat pouze domácí. Hosté za nepříznivého stavu 0:1 měli hned několik šancí na vyrovnání. Obzvláště situace, kdy hostující Sýkora vykličkoval veškeré hráče soupeře a předložil Brdičkovi míč před prázdnou branku, byla vyloženě gólová. Poslednímu jmenovanému se však balon zamotal pod nohami a již jej nestihl uklidit do odkryté sítě. Dostavilo se tak známé "nedáš-dostaneš" a domácí přidali ještě dvě potvrzující branky.

Zaváhal také další tým bojující o první historický titul v PLMF. Rival Club doma nedokázal porazit áčko Krementů a podlehl jim nečekaně 6:7. Již v první půli se hosté dostali do vedení a byl to tuto sezonu poněkolikáté Brdek, který jim brankově velel. Domácí snížili stav na rozdíl jedné branky, vyrovnat se jim však nepodařilo a velice pravděpodobně si tak definitivně zatarasili cestu k titulu.

Naopak další tým z popředí tabulky, United Prague, doma v Kobylisích nezaváhal a zdolal Bolzanovu 6:1. Třikrát se za domácí trefil Jánoš, za soupeře v druhém poločase pouze korigoval výsledek čestným úspěchem Novotný.

Kvalitativní vzestup pak v zápase s The Gunners potvrdilo béčko Krementů. Nejen že dvě branky vstřelilo, ale navíc žádnou neobdrželo a odneslo si tři body za vítězství 2:0. O obě branky se postaral Rosák.

10. kolo PLMF

FC Krementi B – The Gunners 2:0 (0:0)
Branky: 2× Rosák
Domácí: Nezbeda – Vašíček, Rosák, Semecký, Blumentrit, Pfeferle, Kráĺ, Čedík, Kavalevič
Hosté: Mališ – Jiřičko, Novota, Rejchrt, Svoboda, Vyskočil, Prušák, Petrásek, Homolka, Haring

T.M.F. Praha – Grand Team Ludeco 3:0 (0:0)
Branky: 2× Horák, Šmidt
Domácí: Řehák – Kvapil, Horák, Šmidt, Štrobl, Garcia, Broušek
Hosté: Vitkovský – J. Sýkora, V. Řehoř, O. Řehoř, Hromádková, Šturma, Brdičko, O. Sýkora

United Prague – FC Bolzanova Praha 6:1 (3:0)
Branky: 3× Jánoš, Bašek, Vocetka, Albrecht – Novotný
ŽK: Vocetka – Kolínský
Domácí: Malina – Bašek, Jánoš, Chalánek, Vocetka, Vondráček, T. Medynský, D. Medynský, Jenšík, Albrecht
Hosté: Šenfeld – A. Strnad, M. Strnad, Prosický, Novotný, Stehlík, Kolínský, Šusta, Lokvenc

1. FC Rival Club – FC Krementi A 6:7 (1:3)
Branky: 2× Kadlec, 2× Troníček, Bratikov, Ledvina – 3× Brdek, 2× Rosák, Adámek, Semecký
Domácí: Troníček – Kadlec, Bratikov, Ledvina, Chlum, Pančík
Hosté: Rosák – Adámek, Prokop, Brdek, Blumentrit, Sekerinas, Semecký

Děravý Gumy – Young Boys Prague 0:3 kont.
FC Colectic – FC Stars 2012 3:0 kont.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků