Hlavní obsah
Monika Absolonová s Davidem Matušinským, ředitelem Clarion hotelu Foto: NORTH VIDEO

Funny girl Monika Absolonová hostem talk-show v ústeckém Clarionu

V Clarion Congress Hotelu v Ústí nad Labem proběhla koncem května v pořadí již druhá talk show z cyklu Setkání s… Do horkého křesla moderátora Antonína Moravce přijala pozvání známá muzikálová herečka a zpěvačka Monika Absolonová.

Monika Absolonová s Davidem Matušinským, ředitelem Clarion hotelu Foto: NORTH VIDEO
Funny girl Monika Absolonová hostem talk-show v ústeckém Clarionu

Vzpomínala na své návštěvy severočeské metropole, do které zavítala v rámci koncertního turné s Karlem Gottem nebo jako hlavní představitelka adaptace slavného amerického muzikálu Funny Girl, za kterou získala prestižní divadelní cenu Thálie.

„Monika byla velmi příjemná a energická, jsem rád, že si ve svém nabitém programu udělala čas nás navštívit, potěšila tak mnoho příznivců, kteří se na ni přijeli podívat,” řekl David Matušinský, ředitel Clarion hotelu.

Zpěvačka přiznala, že žije svojí prací a svůj čas dělí mezi divadelní představení, koncerty a charitativní akce. Nezahálí ani na poli moderátorském, kromě každoročního moderování ankety Atlet roku provází, stejně jako první host ústecké talk-show, Aleš Háma, populárním televizním pořadem Taxík.

Ústeckému publiku v kongresovém sálu hotelu Clarion odhalila také svoji zálibu v hokeji. Termín talk-show se kryl s utkáním hokejové reprezentace s týmem Francie a zpěvačka neváhala fandit českému týmu. Na závěr nechyběla hudební tečka, zazněly zpěvaččiny největší muzikálové hity.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků