Hlavní obsah
předávání stužky za věrnost Foto: Jana Matějíková

Frýdecko-místečtí strážníci získali stužky za věrnost

Primátor Frýdku-Místku Michal Pobucký ocenil tři strážníky, kteří k letošnímu roku slouží u městské policie nepřetržitě deset let. Stužky za věrnost ve středu předal Eleně Janáčové, Lubomíru Charbulákovi a Patriku Kubešovi.

předávání stužky za věrnost Foto: Jana Matějíková
Frýdecko-místečtí strážníci získali stužky za věrnost

„Jedná se o morální a prestižní ocenění. Strážníci, kteří deset let v ulicích města přispívají k zajištění veřejného pořádku, k ochraně a bezpečnosti osob i majetku, kteří dohlíží na dodržování pravidel, ať už v silničním provozu nebo v občanském soužití, kteří se také podílí na prevenci kriminality a kteří jsou připraveni nám pomoci ve svízelných situacích, si uznání a ocenění právem zaslouží. Díky jejich činnosti je v ulicích bezpečněji,“ uvedl primátor Michal Pobucký, který stužku za věrnost předává strážníkům pravidelně od roku 2011.

Kromě červeno-žluto-modré stužky strážníci dostali také pamětní stříbrnou medaili vydanou u příležitosti 750. výročí města, pamětní list, dárkovou tašku a dvoutisícovou prémii.

Primátor přijme a ocení ještě dalších osm strážníků, kteří jsou ve službě více než deset let. Dva strážníci jsou k letošnímu roku ve službě již dvacet pět let, další tři dvacet a další tři patnáct let.

Celkem u Městské policie Frýdek-Místek slouží 55 strážníků, z toho 11 žen. Nábor strážníků stále pokračuje.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků