Hlavní obsah
Foto: Martin Mikysa

Eardelete pokřtí v Cerekvici svoje třetí CD 

Královéhradecká skupina EARDELETE pokřtí 30. srpna v Cerekvici nad Bystřicí v rámci koncertu loučení s létem svoje v pořadí třetí CD DEVILOGY.

Foto: Martin Mikysa
Eardelete pokřtí v Cerekvici svoje třetí CD 

Historie skupiny sahá do roku 2007, kdy se na troskách tehdejších NCC zformovala skupina EARDELETE. Do dnešních dnů prošla drobnějšími personálními změnami, které ovšem nijak výrazně nezasáhly do dráhy skupiny.

Po zombielogy a scalpelogy přichází na řadu třetí CD, které nese název DEVILOGY. S novou desku přišla i změna vydavatelství a tak zatímco první dvě desky vyšly na labelu Obscene.cz, třetí počin vydal Roman Poláček na jeho vydavatelství BIZARRE LEPROUS Production. Na disku naleznete celkem 16 skladeb včetně jednoho překvapení. K dostání je na e-shopu bizarre leprous.

Křest proběhne v pátek 30. srpna na fotbalovém hřišti v Cerekvici nad Bystřicí a kmotry budou Budějovičtí INGROWING. Na loučení s létem vystoupí celkem 5 skupin: EARDELETE (grind-Hradec Králové), INGROWING (grind-České Budějovice), GUTALAX (grind-Křemže), HIROŠIMA (grind-Hradec Králové) a F.A.KING (hardcore crossover - Železný Brod).

Akce začne přibližně v 18 hodin.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků