Hlavní obsah
Foto: Staré hrady

Dračí pohádkové Velikonoce chystají Staré Hrady

Svátky jara lze oslavit zcela netradičně v atmosféře pohádkového hradu a zámku Staré Hrady. V prohlídkových okruzích Do pohádek čaroděje Archibalda I. uvidíte, jak slaví jarní svátky vodníci, obři, draci a jak čerti v čertovské domácnosti. Dračí Velikonoce se konají od 24. do 28. března.

Foto: Staré hrady
Dračí pohádkové Velikonoce chystají Staré Hrady

„Po hradě budou rozmístěná veliká pestrobarevná dračí vejce, aby návštěvníci viděli, že barevná vajíčka jsou jak v lidském, tak i v pohádkovém světě. Dále u nás návštěvníci uvidí velikonoční výzdobu a budou moci pocítit a všemi smysly ochutnat atmosféru jara na pohádkovém hradě a zámku,” láká na Staré Hrady jejich majitelka Petra Suková.

V prohlídkovém okruhu Do pohádek čaroděje Archibalda I. se podíváte, jak slaví jarní svátky draci, vodníci, obři a jak čerti v čertovské domácnosti. Na hradě na vás čeká dračí král Rozumbraďák XVI., aby návštěvníkům předvedl pestrobarevná dračí vejce. Na pohádkové půdě můžete zkontrolovat, jak pečlivě starohradské čarodějnice provedly jarní úklid.

Od pátku do pondělí na vás na nádvoří hradu čekají čerti, princezny a čarodějnice a s nimi spousta zábavy, her a překvapení pro děti i dospělé. Pro každé dítko je připravena velikonoční čokoládová odměna.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků