Hlavní obsah
Vánoční turnaj v Kolíně v judu Foto: Jana Horáková

Sportovní hala Bios v Kolíně pořáda již 23 .ročník Polabské ligy pro žákovské kategorie v sobotu 11. prosince. Zápasy mladých judistů začínají od 10.30 hodin.

Vánoční turnaj v Kolíně v judu Foto: Jana Horáková
Do Kolína na zápasy mladých judistů

Celý kalendářní rok probíhají turnaje v judu pro žákovské kategorie pod názvem Polabská Liga. Dohromady za rok se jich pořádá celkem šest. Z každého turnaje oddíly získávají body za úspěchy svých svěřenců a na závěr sezóny se vyhlásí nejúspěšnější judistický oddíl.

Tak jako každý rok, tak i letos pořádá kolínská hala Bios již tradiční závěr Polabské Ligy pod jménem Vánoční turnaj v Kolíně. Vyhlášen tu bude oddíl s nejúspěšnějšími závodníky na tomto turnaji a na úplný závěr se předá putovní pohár nejúspěšnějšímu oddílu za celoroční výsledky.

Při Vánočním turnaji na kolínském tatami se představí žákovské kategorie ve věku od 8 do 14 let. Akce začíná pro mladé judisty od 8.30 hod, kdy se musejí nejprve prezentovat do příslušných věkových kategorií a posléze rozvážit do váhových kategorií, ve kterých se utkají. Boje se zahájí od 10.30 hodin.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.judokolin.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků