Hlavní obsah
Foto: archiv Obchodního domu

Děti si můžou vyrobit kytku pro maminku v dílně na "Obchodňáku"

Originální kytici pro maminku ke Dni matek si mohou vyrobit děti ve speciální kreativní dílně v neděli 12. května na zlínském Obchodním domě. Kreativní workshop je určen dětem ve věku od 4 do 9 let, které baví tvoření nejrůznějšího druhu.

Foto: archiv Obchodního domu
Děti si můžou vyrobit kytku pro maminku v dílně na "Obchodňáku"

„Společně si vyrobíme různé druhy květin z barevných papírů, krepů a šablon, které zkombinujeme s živými květy z našeho květinářství. Výsledek bude pro maminky jistě milým překvapením,“ uvedla Jana Slavíková z květinářství House Deco&Flowers, která workshopy chystá.

Než děti svůj dárek dotvoří, o rodiče bude postaráno v kavárně Bistrotéky Valachy. Zde pro ně bude připraven šálek kávy a dezert, navíc také ochutnávka sýrů.

Drobné občerstvení bude připraveno i pro děti. 

Dílny začínají ve 12:30 a 15 hodin, potrvají dvě hodiny. Počet míst je omezený, přihlášení je možné v Květinářství House Deco&Flowers přímo v prodejně na Obchodním domě, nebo telefonicky na čísle 774 792 302. 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků