Hlavní obsah
ilustrační foto Foto: Vratislav Konečný

Cizince nepustili na záchod, vyvolal kvůli tomu paniku

Stačil jediný výkřik a cizinci, který se domáhal vstupu na záchod, se podařilo v mžiku vyprázdnit lokál. Když vyhnal hosty, vykráčel z restaurace také. Strážníci si čtyřiatřicetiletého muže, silně podnapilého, vyzvedli na pražském Masarykově nádraží.

ilustrační foto Foto: Vratislav Konečný
Cizince nepustili na záchod, vyvolal kvůli tomu paniku

Na strážníky se ve čtvrtek obrátila obsluha restaurace z Havlíčkovy ulice s tím, že k nim přišel cizinec a domáhal se vstupu na toaletu. Byl upozorněn na to, že toaleta je pouze pro hosty.

„Objednal si tedy nápoj a asi před deseti návštěvníky nahlas provolal: Allahu Akbar! Někteří z hostů se zalekli a okamžitě opustili restauraci. Cizinec se poté vydal směrem k Masarykovu nádraží, kde ho v hale podle popisu dostihla hlídka městské policie. Při kontrole totožnosti byl z muže silně cítit alkohol. Dechová zkouška ukázala pozitivní výsledek 2,75 promile,” informovala mluvčí Městské policie Praha Irena Seifertová.

Muže poté předali státní policii.  

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků