Bezděkovské fotbalové áčko zakončilo podzimní část sezóny vítězně

Novinky, Alena Lochmannová

Nedělní počasí sice příliš nepřálo, ale ani jeho nepřízeň nemohla bezděkovským fotbalistům pokazit radost z vítězství v posledním fotbalovém zápase podzimní části sezóny.

Bezděkovští fotbalisté zakončili podzimní část sezóny vítězstvím.

Od 14 hodin sehráli fotbalisté z Bezděkova u Klatov poslední zápas podzimní části sezóny. Jako hostující tým přivítali na svém hřišti fotbalové Žihobce.

Bezděkov se dostal do vedení již ve 2. minutě zápasu brankou Václava Valečky. Ofenziva hostů na sebe nenechala dlouho čekat, a tak se větší část prvního poločasu hrála za vyrovaného stavu 1:1. Až těsně před koncem poločasu Bezděkov potvrdil vedení brankami Petra Panuše a Jana Šlegla.

Do druhého poločasu vstupovaly týmy za stavu 3:1 pro domácí. V průběhu druhého poločasu potvrdil Bezděkov své vedení a zvýšil na 5:1. Žihobce dokázaly snížit na 5:3, ale na rozjetý Bezděkov nestačily. V 76. minutě vstřelil poslední branku zápasu opět bezděkovský Václav Valečka, čímž potvrdil vítězství Bezděkova 6:3.