Hlavní obsah
Marian Chytka (vlevo) spolu s bratrem Viktorem na Rallye Dakar 2019. Foto: promo

Beseda s Marianem Chytkou nejen o fotografování motorsportu po celém světě

Vsetínský rodák, fotograf a právník Marian Chytka povypráví 4. března od 18 hodin v malém sále Domu kultury Vsetín o svých cestách po celém světě, fotografování Rallye Dakar a dalších významných soutěžích, o spolupráci s předními světovými sportovci a o tom, jaké je to být deset měsíců v roce mimo ČR.

Marian Chytka (vlevo) spolu s bratrem Viktorem na Rallye Dakar 2019. Foto: promo
Beseda s Marianem Chytkou nejen o fotografování motorsportu po celém světě

Na osmou Rallye Dakar 2019 v lednu odcestoval také uznávaný fotograf Marian Chytka, specialista na motoristické soutěže. Letošní ročník se uskutečnil pouze na území Peru, čímž legendární podnik přišel o své kouzlo a dobrodružství hektického cestování mezi několika státy.

Focení v dunách je specifické a pro Mariana Chytku největším zážitkem, který denně připraví 120 až 150 kvalitních a profesionálně zpracovaných fotografií. V Jižní Americe se zaměřoval na MINI, Sébastiena Loeba, Toyotu, Hondu, Kamaz a samozřejmě také na přední české závodníky a posádky.

Nenechte si ujít besedu s fotografem, který v roce 2018 reportoval zážitky z dakarské rallye mimo jiné i zahraničnímu webu, za kterým stojí slavná moderátorská trojice Clarkson, May a Hammond z pořadu Top Gear.

Předprodej bude zahájen od 18. února on-line a na pokladně kina Vatra. Další informace: www.dkvsetin.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků