Hlavní obsah
Skillet na Rock for People 2016 Foto: Jakub Hendrych

Američtí Skillet se po dvou letech vracejí na Rock for People

Letošní ročník hradeckého hudebního festivalu je opět nabitý zvučnými jmény. Mezi ta hlavní patří i Skillet, rocková kapela z Memphisu, která se nejen u nás těší velké oblibě. Tennesseeští rodáci přivezou svoji show v pátek 6. července a zakončí tak třídenní hudební maraton.

Skillet na Rock for People 2016 Foto: Jakub Hendrych
Američtí Skillet se po dvou letech vracejí na Rock for People

Naposledy Skillet navštívili Českou republiku v prosinci 2016 v rámci svého The Unleashed Tour a nechali za sebou hlavně pozitivní ohlasy. Není tedy divu, že je rockoví nadšenci chtějí zpět.

Kapela se v našich končinách začala objevovat poměrně nedávno, přestože celosvětově vystupuje už dvě dekády. Charakteristický je pro skupinu, jak úderný hlas zpěváka Johna Coopera, tak i fakt, že za bicí v jejich sestavě vždy usedá výhradně dívka, která pokrývá druhé vokály.

Mají na kontě deset alb a dvě ceny Grammy. Nejsou však cizí ani filmovým fanouškům, jelikož se jejich tvorba objevila i v nemalém množství snímků a seriálů.

Vstupenky na celou akci Rock for People jsou v prodeji na oficiálních stránkách festivalu nebo na portálu GoOut. Kromě Skillet se však na letošním ročníku ukáží také například The Prodigy, Volbeat, The Kooks, Marmozets a další. Organizátoři navíc tradičně nabízejí kategorické vstupné. Návštěvníci si tak mohou zakoupit lístky na celé tři dny, nebo si vybrat jednodenní programy podle své libosti.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků