Hlavní obsah

Vicemiss Tereza Budková věnuje partnerovi nevšední dárek

V Čechách na sebe upozornila v soutěži Česká Miss, kde se v roce 2009 stala první vicemiss. Svou modelingovou kariéru ale Tereza Budková nerozjela v Čechách, ale funguje v zahraničí, zejména v Německu. Zatím se ale nikdy nestalo, že by jí práce znemožnila oslavit s rodinou Vánoce.

Vicemiss Tereza Budková věnuje partnerovi nevšední dárek

„Několikrát jsem měla nabídky, které zasahovaly do Vánoc, ale já tyto svátky chci trávit s rodinou a doma s přítelem a tak jsem všechny nabídky vždycky odmítla,” svěřila se nám na představení kalifornské značky na českém trhu Tereza Budková.

Okatá modelka zatím nemá nakoupeno příliš dárků pro své nejbližší. Tyto Vánoce pro ni budou ale trošku jiné, neboť se za pár dní chystá na plastickou operaci, během které jí chirurgicky zvětší poprsí.

O Vánočních svátcích bude Budková už vylepšená.

Foto: Michaela Feuereislová

„Asi nebudu moc běhat po nákupech a bude to spíš o objednávání přes internet,” říká Budková, která tak pořídila ten nejlepší dárek pro partnera.

„Myslím, že přítel to má už vybrané a já taky.”

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků