Hlavní obsah
Santova pošta ve Finsku, ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Ve Skotsku otevřou první Santovu poštu

S Vánoci se blíží i psaní dopisů s prosbou o dárky, které chtějí zejména děti najít pod stromečkem. V několika skotských městech specificky k tomuto účelu otevřou koncem listopadu pobočky Santovy pošty.

Santova pošta ve Finsku, ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Ve Skotsku otevřou první Santovu poštu

Tematicky zřízené poštovní pobočky, první svého druhu ve Skotsku, se otevřou ve městech Crieff, Perth a Kinross. Děti i dospělí tam budou moci poslat pouze dopisy adresované Santovi.

Přátelští elfové, kteří budou na pobočkách šířit patřičnou sváteční náladu, všem s odesíláním dopisů ochotně pomohou.

Na poště budou k dispozici samozřejmě i svátečně laděné dopisní papíry, známky a také speciální poštovní schránka, ze které budou dopisy „putovat přímo k adresátovi” do Laponska. K dispozici bude i tzv. „elfí workshop”.

Sváteční otevření pobočky ve městě Crieff na James Square proběhne v sobotu 30. listopadu u příležitosti slavnostního spuštění vánoční výzdoby města.

„Santova pošta se v Anglii a Walesu stala velice populární, proto jsme rádi, že můžeme jako první ve Skotsku otevřít stejnou právě u nás, v Crieffu. Otevřeno bude o víkendech a také několik hodin denně v běžném týdnu,” uvedl pro Daily Record David McCann.

Dopis Ježíškovi

Poslat dopis Ježíškovi můžete poštou i u nás.

Adresa Ježíškovy pošty

Vánoční Pošta
Boží Dar 1
362 62 Boží Dar

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků