Hlavní obsah
 

Vánoce, Vánoce přicházejí, vystříleli policisté na terče

Namíchat tematiku Vánoc a akčních scén se rozhodli tvůrci vánočního videopřání, které na svém Facebooku zveřejnila Policie ČR. Ve snímku, který připomíná, že i o Vánocích musí řada policistů sloužit, tak třeba létají kulky, aby zahrály známou koledu.

 
Vánoce, Vánoce přicházejí, vystříleli policisté na terče

„Dokud nejde o rozbalování dárků, na pořadí nesejde!“ napsala policie k videu, které zveřejnila na svých facebookových stránkách a dodala: „Krásné Vánoce vám přeje Policie ČR!“

Na videu se mísí záběry cukroví a policistů a policistek. Ti nakonec začnou pálit na střelnici do plechových terčů, ovšem tak, že s jejich pomocí hrají koledu Vánoce, Vánoce přicházejí! Na závěr videa se pak objeví i jejich maskovaný slovenský kolega.

Je to narážka na listopadovou „bratrskou výzvu“, která spočívala v souboji, zda bude mít větší počet sledujících na Instagramu česká, nebo slovenská policie.

„Vítězný policejní sbor obdrží dárky pro instituci, kterou si sám zvolí. Za nás volíme Nadaci policistů a hasičů – vzájemná pomoc v tísni. Ta pomáhá dětem policistů a hasičů, kteří zemřeli při výkonu služby, nebo v přímé souvislosti s ní,“ vysvětlila tehdy policie.

Do výzvy se tehdy zapojila také řada známých osobností, včetně například moderátorky Lucie Borhyové.

Policajný adventný kalendár (19/24)

POLICAJNÝ ADVENTNÝ KALENDÁR (19/24): VÝCHODŇARSKÁ VINŠOVAČKA OD POLICAJNEJ RODINY

Posted by Polícia Slovenskej republiky on Wednesday, December 18, 2019

Ani Policie Slovenské republiky si nenechala ujít příležitost připravit na Vánoce pro své fanoušky něco speciálního. Jde o adventní videokalendář s přáními policistů a policistek z celého Slovenska.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků