Hlavní obsah

Přejetí plyšáci s vyhřezlými vnitřnostmi jako dárek k Vánocům

Internetová hračkářství začala nabízet nový hit. Takzvaná přejetá zvířátka. Mají rozpláclé tělíčko a vyvalené vnitřnosti.

Přejetí plyšáci s vyhřezlými vnitřnostmi jako dárek k Vánocům

Například obchod Ráj plyšáků nabízí přejetého ježka, medvídka mývala či zajíce. Z bříška jim trčí slezina, střeva, žaludek a další vnitřnosti. Předškoláci mohou zvířátkům vrátit vnitřnosti zpět do bříška a upevnit je zipem.

Součástí balení je i identifikační známka, která se dává nebožtíkům v márnici. Nechybí dokonce ani úmrtní list či samolepka „I love RoadKill“ (miluji přejeté na silnici).
Cena hračky se pohybuje kolem pěti set korun.

„Je to naprosto odporné,“ řekla Právu maminka, jež si nepřála zveřejnit své jméno. „Když jsem ty hračky viděla, udělalo se mi opravdu špatně. Jak tohle mohou prodávat!?“

Prodejce inzeruje výrobky slovy: „Jedinečné plyšové přejeté zvířátko. Nevhodné pro děti do tří let, obsahuje malé části.“

Dodává, že „přejeté zvířátko s otiskem pneumatiky na zádech má svůj osobitý styl. Každé přejeté zvířátko má svůj plastový pytel s visačkou.“

Hračky nabízí i obchod prejeti.cz. Podle provozovatelky Evy Růžičkové hračky prošly testy a splňují platnou evropskou normu EN 71 o bezpečnosti hraček.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků