Hlavní obsah
Spousta žen závidí Angelině polibek pod jmelím. Foto: Profimedia.cz

Pod jmelím by se podle žen nejlépe vyjímal Brad Pitt

Líbání pod jmelím je tradiční vánoční zvyk v mnoha zemích a jeho naplňování je jistě příjemnější, je-li náš partner či partnerka alespoň trochu dle našich představ. A což teprve když je to známá osobnost. Kdyby ženy měly tu možnost, většina z nich by si přála polibek od Brada Pitta nebo Santa Clause.

Spousta žen závidí Angelině polibek pod jmelím. Foto: Profimedia.cz
Pod jmelím by se podle žen nejlépe vyjímal Brad Pitt

V rozsáhlém celosvětovém vánočním průzkumu byly ženy celého světa dotazovány, se kterou celebritou by se chtěly líbat pod kouzelným vánočním jmelím. A s kterým nejmilovanějším člověkem by rády strávily vánoční svátky.

V průzkumu, kterého se zúčastnilo více než tři tisíce žen ze všech kontinentů, s přehledem zvítězil uhlazený krasavec Brad Pitt. Právě s ním by se ženy nejraději chtěly slavnostně políbit pod vánočním jmelím.

Orlando a Justin na dalších místech

Druhé místo zaujal Orlando Bloom a třetí zpěvák Justin Timberlake. "Všichni tři pánové jsou šťastně zamilovaní, takže ženy nemají téměř žádnou šanci, aby některého z nich urvaly pro sebe," uvedl jeden z organizátorů vánočního průzkumu. Ale co není, může být.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Související články

Výběr článků