Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Lákadla operátorů před Vánocemi? Hitem letošního roku jsou televize

Vánoční nabídky tuzemských operátorů se rozjely naplno. Hlavními lákadly letošních Vánoc budou podle všeho televizory a internetové televizní vysílání, které mají v nabídce všichni tři operátoři. Vedle toho budou k dispozici také herní konzole či dodatečné objemy dat. Vyplývá to z nabídek operátorů.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Lákadla operátorů před Vánocemi? Hitem letošního roku jsou televize

Vodafone před Vánocemi přispěchal s akcí na televizor nebo herní konzoli. „Uzavíráme letošní důležitý rok, kdy Vodafone v Česku koupil společnost UPC. Už dávno nejsme jen mobilní operátor, ale společnost, která poskytuje také kvalitní pevný internet a televizní zábavu,“ uvedl viceprezident pro nefiremní klienty Quique Vivas.

Vodafone nabízí 18 zařízení se slevou a počáteční platbou jedna koruna, případnou zbylou částku zákazník uhradí v měsíčních splátkách. Nejvyšší sleva 5000 korun čeká na zákazníky, kteří si pořídí mobilní i fixní služby. Například 55 palcový televizor Sony Bravia KD-55XG8096 vychází na 10 801 Kč.

Počáteční jedna koruna stačí i pro pořízení herní konzole PlayStation 4 slim 500 GB se třemi hrami. Za 7 201 Kč po slevě si zájemci mohou pořídit notebook Lenovo IdeaPad C340-14API.

Zákazník, který si objedná televizní služby T-Mobile, nebo prodlouží smlouvu na 24 měsíců, může získat 4K televizor Philips s úhlopříčkou 55 palců (55PUS7304) za cenu 11 501 Kč nebo na splátky, a to na dva roky. Operátor navíc poskytne na dva měsíce bezplatně kanály HBO nebo sportovní TV balíček. Se slevou i na splátky operátor prodává i herní konzoli PlayStation 4 nebo notebook Acer.

Na splátky bez navýšení

Konkurenční O2 nabízí od začátku listopadu také televizory, a to ve třech neprodávanějších velikostech obrazovek – 43 palců (108 cm) za 199 Kč měsíčně, 55 palců (138 cm) za 279 korun měsíčně a 65 palců (163 cm) za 359 korun měsíčně. Splátky jsou bez navýšení a jsou rozloženy na 48 měsíců.

Vánoční nabídku O2 nepodmiňuje novým závazkem ani jeho prodloužením. „Nabídku mohou využít všichni noví i stávající smluvní zákazníci O2 TV včetně těch, kteří využívají kombinaci služeb v balíčku O2 Spolu. V tom navíc získají až do léta 2020 přístup k prémiovému obsahu na stanicích HBO zdarma,“ uvedl ředitel Komerční divize O2 Richard Siebenstich.

Televizi Samsung si mohou ve vánoční nabídce pořídit také zákazníci nových tarifů Internetu HD, jejichž součástí je nově O2 TV Modrá se 34 kanály zdarma.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Související články

Výběr článků