Hlavní obsah
 

Josef Dvořák: Dárky nakupuji na Štědrý den

Herec Josef Dvořák nakupuje vánoční dárky na Štědrý den. Když nic nesežene, je nucen pod stromečkem nechat obálky s penězi.

 
Josef Dvořák: Dárky nakupuji na Štědrý den

„Jako každej chlap nakupuju na poslední chvíli. Vůbec neumím vybírat dárky, to je jediná věc, která mi komplikuje svátky. Rád bych obdaroval, ale potřebuju k tomu pomoc. I já částečně patřím mezi muže, kteří dávají obálky. To přiznávám,” řekl Novinkám Dvořák.

Dárky shání na Štědrý den už od dob komunismu. „Nakupování 24. prosince je zvyk z bývalého režimu. Věděl jsem, že mají lidé kvalitní dárky v prodejnách zamluvené a nevyzvednou si je. Prodavačkám tak zbudou, takže jsem ten den nakupoval zajímavé podpultovky,” prozrazuje.

Ani s vařením na tom není nejlépe. Sám připravuje jen bramborový salát, ale velké úspěchy s ním nemá. „Vařit neumím, v kuchyni nepřekážím. Naučil jsem se kdysi od maminky bramborový salát, ten prosazuju, udělám, ale nikdo ho nechce jíst. Takže jsou u nás dva saláty, všichni jedí ten manželčin, a aby neurazili, vezmou si lžičku toho mého,” uzavřel herec.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků