Hlavní obsah
 

Jiří Menzel dává své ženě praktické dárky

Ve věku, kdy si jeho vrstevníci užívají roli dědečka, či dokonce pradědečka, se Jiří Menzel těší z úlohy otce. Právě díky přítomnosti dcery své manželky prožívá Jiří Menzel vánoční svátky o to radostněji.

 
Jiří Menzel dává své ženě praktické dárky

„Když jsem byl malé dítě, tak jsem to vnímal jinak, a teď, když je tu malé dítě, tak to zase vnímám jinak. Je to hezký," uvedl Menzel. „Budeme s Andulkou. Má hromadu příznivců, a tak bude zase velká hromada hraček a budeme to slavit všichni dohromady," popsal oscarový režisér, jak stráví konec prosince.

S Jiřím Menzelem jsem si povídali u příležitosti křtu papírového betléma, ve kterém se stal jednou z postav.

Foto: Michaela Feuereislová

Menzel má osobitý přístup k nakupování dárků. „Nerad dávám dárky jen tak. Snažím se dát vždycky něco užitečného. Co se týče Andulky, tak tam je opravdu složité něco vymyslet, protože ona už má všechno."

Menzel prý naděluje svým blízkým užitečné věci a jeho manželka prý dostává samé praktické dary. „Dostala ode mě elektrický kartáček na zuby, to byl první dárek, který jsem jí dal," nechal se slyšet filmař a dále prozradil, co jeho manželka Olga pod stromečkem nejspíš objeví: „Já nevím, co potřebuje, nejspíš jí koupím novej mobil."

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků