Hlavní obsah
Angelina Jolie Foto: Profimedia.cz

Angelina Jolie si napsala o dárky pod stromeček

České děti píšou o dárky Ježíškovi. Děti v USA píšou podobné dopisy Santu Klausovi. V Británii mají zase Otce Vánoc a jemu o víkendu psala Angelina Jolie a nechala pořádně vydělat britské poště. Spolu s šesti dětmi, které má s Bradem Pittem, napsala a poslala celou hromadu dopisů.

Angelina Jolie Foto: Profimedia.cz
Angelina Jolie si napsala o dárky pod stromeček

Angelina přinesla dopisy na poštu v Littlebourne v hrabství Kent, tamní poštovní úřednice Fiona Lindsayová pak o tom vyprávěla magazínu People.

„Bylo to moc milé. Všechny děti poslaly dopisy Otci Vánoc a chovaly se naprosto skvostně. Tak jako jiné děti v cukrárně, byly nadšené, ale Angelina je všechny dokonale zvládala. Ona sama byla velmi milá a velmi slušně se chovala. Já jsem z toho byla nejprve v šoku, ale Angelina byla velmi příjemná, takže jsem se brzy uvolnila. Děti si nakoupily hromadu sladkostí, nějaké hračky a nějaké časopisy, pak jsme si povídali o tom, jak se mají a co si dají k večeři. Bylo to milé. Všichni byli tak slušní a příjemní. Je to fakt skupina úchvatných veselých dětí,“ jásala Lindsayová v rozhovoru pro People.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků