Přeji dobrý den, obracím se na Vás s prosbou.

Pevně doufám, že pokud se stane někomu, zejména dětem, něco hrozného - je největší zájem člověka uchránit ho a pomoci mu minimalizovat následky z prožitých událostí. Pokud mým dětem, Kubíkovi a Ondrovi, okolí neustále připomíná hrůzy, které zažili, musí čelit posměchu, riziku, že se uvidí v televizi přímo v bolestném zážitku (píši o záběrech Ondry - pro upřesnění) a spekulacím, které jim jen čím dále více zamotávají hlavu a skutečnost je jiná! (U tohoto chci opět zdůraznit, že jsem své děti nikdy nenatáčela).

Naděje, že jim bude lépe, se velmi snižuje a myslím, že Vám tohle potvrdí každý odborník. Je mi hrozně líto, co se stalo a snažím se dělat vše proto, aby měli moji chlapci co největší naději žít opět krásný život a být od srdce šťastní.

Stalo se mnoho nepochopitelného, ale chování médií je také nepochopitelné. Velmi Vás prosím - nechte mé chlapce jen v rukách odborníků, kteří nejlépe vědí, co je teď pro ně nejlepší, nebo se s nimi alespoň poraďte, aby jim nebylo ubližováno dále... Zaslouží si, aby už mohli začít pomalu v klidu žít.