Hlavní obsah

Vánoční CD: Gwen Stefani, Hana Hegerová, Kabát

Další tipy na hudební dárečky. Vyberete si z novinek tohoto týdne?

Vánoční CD: Gwen Stefani, Hana Hegerová, Kabát

Gwen Stefani: Sweet Escape

V pořadí druhé sólové album s názvem The Sweet Escape americké zpěvačky Gwen Stefani právě vychází. Prvním singlem je píseň Wind It Up z producentské dílny The Neptunes. Ve výčtu hostů, kteří se na desce objeví, jsou mimo jiné polovina dua Eurythmics Dave Stewart, klávesák skupiny Keane Tim Rice-Oxley, rapper Akon, basák Tony Kanal ze zpěvaččiných domovských No Doubt a mnoho dalších.

Universal Music 

Kabát: Corrida

Kabát vydává po třech letech nové studiové album nazvané Corrida. Natáčení probíhalo s přestávkami od jara letošního roku. Většina materiálu vznikala ve studiu Sono v Nouzově, ovšem inspiraci k textům hledal kapelník Milan Špalek hlavně na rybách, a to např. ve Španělsku, na Bajkale a na Berounce. Produkce alba se ujal osvědčený Milan Cimfe.

Emi/Virgin 

Hana Hegerová: Koncert

Hana Hegerová letos oslavila své pětasedmdesáté narozeniny koncerty v několika českých a moravských městech. Dva říjnové koncerty v Olomouci byly natočeny a staly se základem koncertního DVD, doplněného i živým CD. Zpěvačku doprovázel Orchestr sólistů vedený Petrem Maláskem. Zazní průřez celým repertoárem Hany Hegerové od semaforského Blues o stabilitě po francouzské šansony Jacquese Brela, ale i písně autorské dvojice Hapka, Horáček.

Sony BMG

Eminem: Eminem Presents the Re-Up

Hiphopovou kompilaci největších talentů labelu Shady Records vybíral i produkoval Eminem, který se zde také v mnoha skladbách objevuje. Umělci, kteří se na albu objevují, jsou vedle Eminema například 50 Cent, Lloyd Banks, Stat Quo, D12, Obie Trice, Ca$his, Bobby Creekwater a Akon.

Universal Music 

The Doors: Perception

U příležitosti čtyřicátého výročí vydání prvního alba legendárních The Doors konečně vychází dlouho očekávaný box Perception, obsahující šest řadových alb skupiny (The Doors, Strange Days, Waiting for the Sun, The Soft Parade, Morrison Hotel, L. A. Woman). Každé album se zde nachází jednak v remasterované podobě na CD spolu s bonusovými, dříve nevydanými raritními nahrávkami, jednak na DVD ve skvělém Dolby Digital 5.1 mixu s přídavky v podobě videoklipů, fotogalerií, diskografie a textů.

Warner Music 

Killerpilze: Invasion Der Killerpilze

Mladičká punkrocková kapela je po Tokio Hotel velký teenagerský objev, který přichází ze sousedního Německa. Kapelu tvoří čtyři mladí Bavoráci - Jo, Schlagi,  Mäx a Fabi, kteří spolu hrají již tři a půl roku. Úspěch si vydobyli hitem Richtig Scheiße (auf'ne schöne Art und Weise). Jejich druhá deska Invasion Der Killerpilze, která vyšla v Německu již na jaře, se k nám dostává se zpožděním až nyní.

Univesral Music


Další vycházející alba:


Fantasia: TBA (Sony BMG)
Il Divo: The Christmas Collection (Sony BMG)
Tyrese: Alter Ego (Sony BMG)
Hannah Montana - Hannah Montana (EMI)
Laura Pausini - Io Canto (Warner Music)
Liza Li - 18 (Warner Music)
Mary J Blige: Reflections-A Retrospectiv  (Universal)
Charlatans: Forever, The Singles  (Universal)
Jack Johnson: A Brokedown Melody  (Universal)
OST: Babel (Universal)
The Bosshoss: Rodeo Radio (Universal)
The Fratellis: Costello Music (Universal)
The RZA: Afro Samurai  (Universal)
Tupac Shakur: The Lost Tapes  (Universal)

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků